Zmiany w połączeniach do Pruszkowa

Zmiany w połączeniach do Pruszkowa

PODZIEL SIĘ

Od 16 lipca (wtorek) przestanie kursować zastępcza linia autobusowa ZW. Kursowanie linii ZS1 zostanie zawieszone na okres 16-21 lipca, a od 22 do 28 lipca autobusy będą podjeżdżały na przystanki według nowego rozkładu jazdy. 

Zmiany są spowodowane pracami modernizacyjnymi prowadzonymi na odcinku Warszawa Włochy – Pruszków przez zarządcę infrastruktury kolejowej. Na okres 16 – 21 lipca zostanie przywrócona podstawowa organizacja ruchu pociągów. W związku z tym zastępcza linia autobusowa ZW zostanie zlikwidowana, a kursowanie linii ZS1 zostanie zawieszone.

Linia ZS1 ponownie wyjedzie na ulice 22 lipca i będzie kursowała do 28 lipca na niezmienionej trasie: DW. ZACHODNI – Al. Jerozolimskie – al. Wojska Polskiego – T. Kościuszki – H. Sienkiewicza – S. Staszica – Powstańców – Plantowa – al. Wojska Polskiego – OS. STASZICA / PĘTLA. Od 22 lipca będzie obowiązywał zmieniony rozkład jazdy.

Bilety ZTM wszystkich rodzajów z uwzględnieniem stref biletowych są honorowane w pociągach KM na odcinku Pruszków – Warszawa Wschodnia. W pociągach przyspieszonych Kolei Mazowieckich, które nie zatrzymują się w II strefie biletowej, bilety ZTM są ważne do ostatniej stacji w I strefie biletowej.

Bilety KM do odpowiednich stacji, strefowe oraz sieciowe są ważne w:

pociągach SKM linii:

S1 na odcinku Pruszków – Warszawa Wschodnia

S2, S3 na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia

autobusach linii:

ZS1 na całej trasach

717 na odcinku Dw. Zachodni – Traugutta

517 na odcinku Centrum – Ursus-Niedźwiadek

127 na odcinku Centrum – PKP Włochy

N35 i N85 na całych trasach

N01 na odcinku Rondo Zesłańców Syberyjskich – PKP Włochy

oraz w innych liniach, których kursowanie pokrywa się z trasami tych linii.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ