Letnie atrakcje w Ursusie

Letnie atrakcje w Ursusie

PODZIEL SIĘ
film "Holiday"

Kolejny weekend lipca w Ursusie przyniesie ze sobą wiele atrakcji. Na mieszkańców czekają koncerty, wieczorne pokazy filmowe oraz wydarzenia plenerowe dla dzieci.

W programie:

19 lipca (godz. 21.45) – Filmowa Stolica Lata w Ursusie. W Parku Hassów zostanie wyświetlony film „Holiday”. Komedia romantyczna pokaże losy dwóch obcych sobie kobiet, które w okresie Świąt Bożego Narodzenia postanowiły uciec od problemów i zamienić się domami.

20 lipca (godz. 11-19) – Piknik plenerowy Letnia Kraina Zabaw. Beztroskie szaleństwo i moc atrakcji na terenie przy ul. Dzieci Warszawy 24. W programie: strefa dmuchańców, wodne szaleństwo na łódkach, strefa rekreacyjno – sportowa, strefa malucha, konkursy z nagrodami oraz gry i zabawy.

20 lipca (godz. 16.45) – Cykl imprez Rodzinne Pikniki Artystyczne. Zgromadzonej publiczności zaprezentuje się zespół Dancing Band. Artyści zafascynowani przebojami dancingów z lat 50/60 stworzyli zespół wykonujący utwory, które królowały w restauracjach, klubach sanatoryjnych czy na miejskich zabawach. Bez tańca się nie obejdzie.

21 lipca (godz. 12.30) – Spektakl „Plastusiowy Pamiętnik” w Parku Czechowickim. Zabawne dialogi, wartko tocząca się akcja, autorskie piosenki i pobudzająca wyobraźnię scenografa zachwycą nie tylko dziecięcą część publiczności. Interaktywny charakter spektaklu zachęci najmłodszych do wspólnej zabawy.

21 lipca (godz. 17) – Koncert jazzowy w parku Achera. Wystąpi zespół Balkan Trio w składzie: Przemysław Skałuba – saksofon i klarnet, Marcin Maroszek – akordeon, Krzysztof Wawrzyniak – perkusja.

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ