Atrakcje ostatniego weekendu lipca w Ursusie

Atrakcje ostatniego weekendu lipca w Ursusie

PODZIEL SIĘ
Kadr z filmu "Hitch"

Urząd Dzielnicy Ursus od piątku (26 lipca) zaprasza na kolejne atrakcje plenerowe. W otoczeniu zieleni mieszkańcy obejrzą film, wysłuchają koncertów i zatańczą przy znanych melodiach.

Wydarzenia:

26.07.2019 (21:45) – Filmowa Stolica Lata w Ursusie. W Parku Hassów zostanie wyświetlony film „Hitch. Najlepszy doradca przeciętnego faceta”. Tytułowy Hitch czyli Alex Hitchens pomaga nieśmiałym mężczyznom podrywać piękne dziewczyny. Jego umiejętności zostają wystawione na próbę, gdy sam wpada w sidła miłości.

27.07.2019 (16:45) – Cykl imprez Rodzinne Pikniki Artystyczne. Zgromadzonej publiczności zaprezentuje się Kapela z Targówka. Zespół wykonuje folklor warszawski. W ich repertuarze znajdują się szlagiery Stanisława Grzesiuka – największego barda powojennej Warszawy. Muzycy wykonają również własne kompozycje utrzymane w klimacie folkloru miejskiego. Nogi same będą rwały się do tańca.

28.07.2019 (12:30) – Koncert dla dzieci w wykonaniu Patrycji i Agnieszki Wajs w Parku Czechowickim. Dwie siostry Agnieszka i Patrycja śpiewają autorskie piosenki skomponowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Ponad godzina dobrej zabawy, wesołych piosenek, które dzieci będą nucić długo po zakończonym koncercie, tańca z zakręconą stonogą i interaktywnej rozrywki. To muzyczne niezapomniane widowisko pełne figli, uśmiechu i radości.

28.07.2019 (17:00) – Koncert jazzowy w Parku Achera. Na scenie wystąpi duet: wokalistka jazzowa Joanna Czajkowska-Zoń oraz pianista i kompozytor Wojciech Gogolewski. W ich wykonaniu publiczność usłyszy doskonałą i popularną muzykę jazzową.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ